Oryginalny prezent dla fanów motoryzacji

Oryginalny prezent dla fanów motoryzacji

Na 40. urodziny dla męża lubiącego motoryzację świetnym prezentem będzie jazda Lamborghini Gallardo po torze wyścigowym. Przemęczonemu partnerowi warto kupić przelot szybowcem, który relaksuje i gwarantuje niezapomniane wrażenia. Mężczyznom pasjonującym się militariami dobrze jest sprezentować naukę strzelania na strzelnicy. Okrągłe urodziny zawsze są okazją do wyjątkowego prezentu. Czterdziestolatkowie są często zapracowani, więc warto sprawić, by podarunek w ten dzień był dla nich odskocznią od codzienności.

Jazda Lamborghini Gallardo – przejazd na profesjonalnym torze wyścigowym

Jazda Lamborghini Galardo jest wspaniałym prezentem dla każdego mężczyzny, który interesuje się motoryzacją. Ten legendarny samochód przyspiesza do „setki” w 3,8 sekund oraz potrafi poruszać się po torze wyścigowym z prędkością ponad 300 km/h! Pod maską natomiast maszyna ta ma aż 520 koni mechanicznych! Obok kierowcy na fotelu pasażera będzie siedział instruktor, który podpowie uczestnikowi, w jaki sposób najszybciej pokonać wyznaczony odcinek trasy. Ta atrakcja wyzwala ogromne pokłady adrenaliny u każdego uczestnika. Odnośnie sportowych aut trudno jest bowiem znaleźć lepszą rozrywkę niż przejażdżka Lamborghini. Prezent ten jest dostępny dla każdego kierowcy z ważnym prawem jazdy. Jazda Lamborghini to świetny prezent na 40. urodziny dla wszystkich mężczyzn.

Lot szybowcem – doświadczenie w przestworzach

Szybowiec to bezsilnikowa maszyna latająca, która utrzymuje się w powietrzu dzięki sile nośnej. Uczestnik podczas lotu doświadczy na własnej skórze niesamowitego uczucia związanego ze swobodnym unoszeniem się w przestworzach i zobaczy świat z zupełnie innej perspektywy. Brak dźwięku silnika zapewnia spokój i relaks podczas podziwiania widoków z lotu ptaka. Na wstępnie uczestnik pozna zasady teoretyczne lotu, a następnie przeżyje niezapomniane chwile w powietrzu. Lot szybowcem to idealny prezent dla osób zmęczonych życiem, którym przyda się odrobina relaksu. To również świetny prezent na 40. lub 50. urodziny..

Ekstremalne strzelanie na strzelnicy

Dla mężów, którzy lubią militaria i strzelanie z broni palnej, świetnym prezentem urodzinowym będzie wypad na strzelnicę. Na początku atrakcji uczestnik zapozna się z zasadami bezpieczeństwa oraz wybierze rodzaj broni. Do wyboru są:
– pistolety – np. Glock 9 mm;
– karabiny maszynowe – np. AK-47 Kałasznikow;
– karabiny snajperskie – np. SWD Dragunow lub SAKO TRG.
Strzelanie odbywa się pod okien profesjonalnego instruktora strzelnictwa. Nauka strzelania jest prezentem, który zarówno zapewni świetne wrażenia, jak i nauczy praktycznych umiejętności. Jest to dobra okazja na uczczenie wyjątkowej rocznicy 40. urodzin męża.

Napisz pierwszy komentarz on "Oryginalny prezent dla fanów motoryzacji"

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.