ŠKODA Superb Combi

skoda

Pierwsza sztuka nowego modelu ŠKODY – ŠKODA Superb Combi została wyprodukowana w fabryce w Kvasinach. Auto wyposażone zostało w silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia.

W modelu ŠKODA Superb Combi wykorzystane zostały kompaktowe, lekkie jednostki napędowe o mocy od 120 KM do aż 280 KM. Standardowo wyposażone są one w funkcję Start-Stop oraz funkcję odzyskiwania energii z hamowania. ŠKODA Superb Combi wyznacza nowe standardy w zakresie przestronności, komfortu, bezpieczeństwa – w samochodzie wykorzystano nowoczesną płytę podłogową opracowaną przez Grupę Volkswagen.

Nowa ŠKODA Superb Combi jest naszpikowana najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby zapewnić maksymalny komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Samochód został także przystosowany do łączności z urządzeniami mobilnymi. Inspiruje Klientów stylistyką łączącą emocjonujący dynamizm z ponadczasową elegancją. ŠKODA Superb Combi może pochwalić się najbardziej przestronną kabiną w swoim segmencie. Łączna pojemność bagażnika może wynosić niemal 2 000 litrów. Rynkowy debiut modelu zaplanowany jest na wrzesień 2015 r.

Nowa ŠKODA Superb Combi dostępna będzie w czterech modelach: Active, Ambition, Style, L&K – najtańsza wersja wyceniana jest na 84 800 zł zaś zakup najbogatszej wersji wiązać się będzie z wydatkiem ponad 150 tys. zł.

Napisz pierwszy komentarz on "ŠKODA Superb Combi"

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.